Predaj zvyškov látok z výroby

Zvyšky látok z výroby vám radi zašleme. Nechceme ich vyhodiť, pretože ešte dobre poslúžia na vaše kreatívne tvorenie. Šikovné krajčírky z nich šijú napríklad hračky, rúška, ponožky, rukavičky,..

Náš látkompostér je riešenie, čo so zvyškami látok, ktoré nám zostávajú po výrobe? Po každom rušnom dni ich v dielni máme za plné vrece. Je to skutočne iba odpad? Alebo je to inak a môže ešte dobre poslúžiť.

Zaobchádzať s odrezkami a zvyškami materiálu (inak bezchybného a často veľmi drahého) ako s odpadom je nehorázne a hlúpe plytvanie. Vďakabohu sú medzi nami ľudia, ktorí tieto kúsky materiálov dokážu zmysluplne využiť a vytvoriť z nich úžasné vecičky. Patríte k nim? K ľuďom, čo namiesto odpadu vidia skôr skrytý poklad?

Ak potrebujete zvyšky materiálov, pošlite nám email na: office@krajcovina.sk

K odberu pripravíme: 3kg balík – mix zvyškov rôzneho materiálu (podľa toho, čo aktuálne v dielni šijeme)

Cena za vychystanie jedného balíka k odberu je 6 EUR. Cena dopravy je 4,50 Eur.

Balík si môžete vyzdvihnúť osobne u nás v dielni (Bílkové Humence)– cena: 6 Eur (nutné ohlásiť sa telefonicky vopred) alebo vám ho pošleme kuriérom – cena: 10,50 Eur.

LÁTKOmpostér nielen plníme, ale najmä pravidelne vyprázdňujeme. Aby ste nič neprepásli, sledujte #LÁTKOmpostér na našom facebooku a instagrame.

Ilustračný obrázok zvyškových materiálov