Najčastejšie otázky alebo čo pre vás vieme urobiť

Vieme pre vás urobiť oveľa viac, než iba ušiť výrobok. S výrobou je spojených mnoho činností, ktoré vieme vyriešiť za vás. Budete sa tak môcť nerušene sústrediť na budovanie značky, marketing a komunikáciu so zákazníkmi.

Kto sú naši zákazníci? Všetci, čo potrebujú krajčírsku výrobu. Naše výrobné služby využívajú divadlá, etablované odevné značky, ako aj malé, začínajúce e-shopy.

Ako vyzerá spolupráca? Podľa zadania klienta ušijeme vzorky. Na ich základe stanovíme optimálny spôsob spracovania výrobku, získame predstavu o náročnosti a cene. Po odsúhlasení vzorky klientom zadáme výrobu.

Čo vieme ušiť: Prakticky čokoľvek. Počas viac než 10-tich rokov fungovania sme sa stretli s rozmanitými zadaniami. Naše stroje dokážu spracovať rôzne materiály a vieme na nich urobiť takmer všetky krajčírske operácie.

Aká je cena výroby: Do finálnej cenovej kalkulácie vstupuje viacero faktorov:

  • Náročnosť výroby (čas výroby, počet operácií, náklady nastavenia strojov mechanikom pre konkrétnu výrobu pod.)
  • Objem výroby (pri kusovej výrobe a vzorkách je cena vyššia. Nižšiu cenu dosiahneme vďaka optimalizácii vstupov pri opakovanej, sériovej výrobe)
  • Náklady dielne (dane a odvody, prenájom priestorov, mzdy krajčírok, servis a údržba strojov, a pod.)

„Moja známa tiež šije doma na zákazku a je lacnejšia než profesionálna dielňa“. Toto tvrdenie občas počujeme od začínajúcich e-shopov. Vysvetlíme, prečo je tomu tak.

Rozdiel medzi lacnejšou a drahšou službou je v platení alebo neplatení odvodov a daní. Sme profesionálna výrobná dielňa a naše záväzky voči štátu si riadne plníme, tak, ako určuje zákon. Na prvý pohľad sa môže zdať, že to nie je vecou klienta ale je dobré domyslieť si svoje podnikanie do dôsledkov. Ak chce klient svoju značku postaviť na kvalitných základoch, plánuje ju v budúcnosti rozvíjať, rozširovať sortiment a zvyšovať objem predaja, musí mať seriózneho partnera, o ktorého sa vie oprieť. Je veľký rozdiel, ako reálna je schopnosť výrobcu riešiť nečakané problémy. Tak, aby „Čierny Peter“ neskončil v rukách klienta. Napr. pokazený stroj – prerušenie výroby, ochorenie krajčírky – meškanie výroby, forma a rýchlosť vyriešenia reklamácie, ovládanie komplikovaných strihov alebo krajčírskych operácií, výrobné limity strojov, kvalita výstupu z priemyselných strojov versus hobby stroje a pod.

Okrem samotnej krajčírskej výroby vám ponúkame nasledovné služby:

Tvorba strihu:

Páči sa vám nejaký strih a chceli by ste ho zaradiť do svojej ponuky? Nakreslíme pre vás dizajn a urobíme konštrukciu strihu.


Škálovanie veľkostí:

Škálovanie strihu urobíme podľa štandardizovanej metodiky alebo podľa vášho individuálneho zadania.


Skladovanie materiálu:

Problém, kam s rolami materiálu vieme ľahko vyriešiť. Neskladujte materiál doma. V dielni máme priestranný sklad, ktorý môžete využiť.


Logistika materiálu:

Objednajte si svoj materiál cez našu dielňu a my sa postaráme o jeho prepravu k nám.


Vyšívanie a quiltovanie na zakázku:

Vyšité logo, obrázok alebo vzor dokáže váš výrobok povýšiť na novú úroveň.


Etikety a visačky:

Pošlite nám údaje, ktoré by mala vaša etiketa alebo visačka obsahovať a my pre vás zabezpečíme výrobu.


Ušetrite na galantérii a doplnkoch:

Využite náš sklad. Máme v ňom gombíky, stuhy, flitre, Swarowski kamene, aplikácie, borty a mnoho iného.


Termotransfér a celoplošná potlač materiálu:

Realizujte u nás svoj originálny výrobok s vašou autorskou grafikou. Využite možnosť celoplošnej potlače metráže alebo potlače termotransférom.


Dobré rady nad zlato:

V textilnej branži sa pohybujeme roky a stretli sme sa už s kadečím. Ak si neviete s niečím poradiť, vyvarujte sa metódy pokus – omyl. S našim usmernením sa posuniete rýchlo dopredu, bez začiatočníckych chýb a zbytočne vyhodených peňazí. Poradíme vám ohľadom výroby, dodávateľa materiálu, farbiara, certifikácie, a pod.