Servis šijacích strojov

Dobrý mechanik je hotový poklad

Nie je malých rolí, aj v krajčírskej dielni sme všetci na jednej lodi. Ak chceme, aby spod rúk našich krajčírok vychádzali bezchybne ušité výrobky, bez pravidelnej údržby šijacích strojov sa nezaobídeme.

Našim dvorným mechanikom je p. Vladimír Ritomský. Je to skutočný Pán Mechanik, ktorý sa rozumie šijacím strojom ako málokto. Počas dlhých rokov skúseností mu rukami prešlo množstvo strojov, takže ho len tak niečo nezaskočí a odvedie vždy excelentnú prácu.

Prácu mechanika síce zákazníci na prvý pohľad nevidia, no bez tejto dôležitej osoby by sa chod dielne zastavil. V povahe našej dielne je, že nešijeme monotónne len jeden typ výroby, ale spracúvame rôzne materiály. Denne obsluhujeme veľa technológií, stroje sú pod extrémnou záťažou a potrebujú pravidelný servis. Navyše, každá výroba a materiál má svoje špecifické požiadavky a stroje treba na mieru nastaviť profesionálom. Až vtedy šijú správne a výroba vyzerá tak, ako má.

Sú to práve poruchy, čo robí vrásky na čele nejednej krajčírke, ktorá šije v domáckych podmienkach. Pokiaľ sa stroj doma pokazí alebo nešije správne, obyčajne to výrobu zastaví, zháňa sa mechanik a nastáva problém s dodržaním termínu. Navyše, zásah mechanika nie je lacná položka. Výhodou profesionálnej krajčírskej dielne je, že klienta tieto prevádzkové problémy nemusia trápiť. Svoju výrobu dostane včas, pretože do pravidelného servisu investujeme čas a aj finančné prostriedky.